Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ssy
Nie dzialają ssy jak robie jakiemuś graczowi.Jak robie ssy to ten gracz ktoremu robie ssy dalej gra.Trzeba to naprawić jak najszybciej
Bana musisz sam dać najpierw robisz ssy a potem dajesz bana
Nie żebym cie krytykował ale admin, który posiada wiedzę dotyczącą amxx na poziomie '5-6' nie ogarnia jak dać ssow, a potem osobno bana to ... Na logikę jesli daje mu ssy a potem gra dalej to sprawdzam konsole czy dostał w ogóle bana a jak nie to daje mu osobno z powodem 'Wstaw ssy na Just-skill.eu' Smile
[Obrazek: Ln8P37.jpg]
(02-13-2018, 06:56 PM)Knyzz napisał(a): Nie żebym cie krytykował ale admin,  który posiada wiedzę dotyczącą amxx na poziomie '5-6' nie ogarnia jak dać ssow, a potem osobno bana to ... Na logikę jesli daje mu ssy a potem gra dalej to sprawdzam konsole czy dostał w ogóle bana a jak nie to daje mu osobno z powodem 'Wstaw ssy na Just-skill.eu' Smile

Jestem takiego samego zdania Biggrin
Ja wiem jak sie ssy robi tylko jak bylem na innych sieciach adminem servera to jak robilem ssy to sie robily i automatycznie go banowało
Też na takich grałem, tylko że tu jest inny amxx, co nie zmienia faktu że powinieneś to ogarnąć z wiedzą amxx '5-6' Oczko jeszcze może napisz, że grałeś na serwerach gdzie od razu był powód zbanowania 'Wstaw ssy na ...' a tu tego nie ma i też nie wiesz jak tego zrobić. Smile
Uśmiech 
To nie źle admin który nie ogarnia amxx nie mam pytań grasz od wczoraj że nie wiesz że pierw się daje ssy a potem bana? Biggrin Biggrin
Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Zamykam, szybciej banowało po tym jak sie dawalo ssy automatycznie. Osoba z flagą a czyli własciciele tylko robią automatyczne ssy. W wolnym czasie sprawdze to i spróbuje naprawic.

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

18 listopada 2017 - 200 pkt reputacji
1 grudnia 2017 - 500 postów
5 grudnia 2017 - 1 miesiąc online na forum

Znajomość AMXX - około 7-8/10 ------> Potrafie wszystko oprócz pisania pluginów, modów i zaawansowanej edycji pluginów

Znajomość Source Mod - dopiero zaczynam nauke, w planach jest 1 serwer cs go

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości