Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SquBanY
1.Nick: szef
2.Nick podejrzanego: SquBanY
3.SID/IP:
4.Rodzaj czita: wh + celownik do AWP
5.Opis:
-3:55 dziwnie sie wychylasz

-4:30 namierzasz przez drzwi

-5:30 co to ma byc?

-06:05 mozliwosc posiadania celownika do awp

-08:30 cos za szybko strzelasz
-10:00 ale ci celownik skoczyl
6.DowodySmutnynajlepiej demko): http://www87.zippyshare.com/v/REte2Obb/file.html
Odpowiedz
obejrzalem demko... ma pare kacji podejrzanych.. ale nie wiem czy jest odpalony.. proponuje demko dac dalej do specjalispow !!
Odpowiedz
-3:55 dziwnie sie wychylasz (Co znaczy dziwnie się wychylasz? A jak miał się wychylić wiadomo,że odrazu nie wskoczy pod celownik..)
-4:30 namierzasz przez drzwi (To samo co wyżej..Toć to logiczne,że się nie wystawi -.-" Sam bardzo często wychylam dopiero po mniej więcej namierzeniu miejsca w którym może być przeciwnik..Wystarczy odrobina znajomości mapy..Grając awp nie trzeba nawet wychylać na środek żeby bić terrorystów na respie wystarczy wiedzieć gdzie skanować ale to już mniejsza o to ^^)
-5:30 co to ma byc? (Strasznie zlagowany moment i ciężko ocenić..Ale jak dla mnie nic specjalnego w tym mimo wszystko nie było..Był po prostu szybszy)
-06:05 możliwość posiadania celownika do awp (Raz do roku każdemu się może udać)
-08:30 cos za szybko strzelasz (Jedynie można pogratulować zdolności gry awp)
-10:00 ale ci celownik skoczył (Owszem celownik skoczył i? Idz sobie na awp_indie stań przed ścianą i postrzelaj fast zoomy zobaczysz gdzie Twoje pociski potrafią powędrować podczas takiego przeskoku)

Dla mnie czysto Oczko  Widać,że ogarnia awp..A momenty strasznie wybrane na siłe Niezdecydowany
Jak już siedziałeś na spect to mogłeś nagrywać demko z jego perspektywy bo te z HLTV są i zawsze będą kure**ko zlagowane a to nie ułatwia  Smile 
Miłego dnia życzę ^^
Odpowiedz
-3:55 dziwnie sie wychylasz- Jak VIPA nie ma to nie wyskoczy z 2x Jumpem jak ty...
-5:30 co to ma byc? - Myślę to samo co @19@45
-4:30 namierzasz przez drzwi- Ja też tak robię i powinienem bana dostać?
-06:05 możliwość posiadania celownika do awp- Jak fast zoom to nie celownik xD Pograj na only awp i poćwicz sobie fast zoomy i wtedy zobacz jeszcze raz tą sytuację.
-08:30 cos za szybko strzelasz- Refleks ?
-10:00 ale ci celownik skoczył- Skacz przy myszka przy fast zoomie "Jak klikasz szybko prawy i lewy to oczywiste że myszka się przesunie."
Jak dla mnie czysty... Te twoje godziny na steam to chyba w menu głównym.
Odpowiedz
(02-04-2018, 01:05 AM)szef napisał(a): 1.Nick: szef
2.Nick podejrzanego: SquBanY
3.SID/IP:
4.Rodzaj czita: wh + celownik do AWP
5.Opis:
-3:55 dziwnie sie wychylasz

-4:30 namierzasz przez drzwi

-5:30 co to ma byc?

-06:05 mozliwosc posiadania celownika do awp

-08:30 cos za szybko strzelasz
-10:00 ale ci celownik skoczyl
6.DowodySmutnynajlepiej demko): http://www87.zippyshare.com/v/REte2Obb/file.html

Ja już gram w cs'a 7lat a jak zaczynalem to przez 3 lata gralem na only awp a potem gralem wszystkim i te mapy podstawowe jak dd2 mirage inferno itp to wiem jak sie wychylic itp...przeciesz dawales mi ssy to byly czyste.jak chcesz to mozesz jeszcze raz zrobic ssy mi to nie przeszkadza bo i tak jestem czysty.
[Obrazek: jtxg94.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości