Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasza opinia
Witam wszystkichSmile mam do was sprawe a w sumie kilka pytan, chcialem was zapytac co byscie zmienili jeszcze co do forum i serwerow i wazna sprawa kto was najbardziej denerwuje (niszczy atmosfere) jest to wazne pytanie bo chcemy dla was jak nejlepiej i przede wszystkim zebyscie sie dobrze czuli na forum jak i na serwerachSmile KAZDY MA PRAWO SIE WYPOWIEDZIEC!! CZEKAM NA JAK NAJWIECEJ ODPOWIEDZI!! Dziekujemy AdministracjaOczko
To taka telefonie wszystko się zlewa nie widać 7 Nolife czy ostatnich postów i wogole wszystko to co jest poboczne.... Chciałbym żebyście dodali kto ile czasu spędził na forum, żeby było tak jak w poprzednim m stylu, wchodzisz na profil i widzisz ze masz np. 1 tydzień 2 dni 3 godziny.... Ostatnia sprawa Czasami ferN a czasami Alfa (Sztosik)
No nie wiem co powiedzieć większość kłótni  jest z udzialem `ferN , cały dzień był spokój na Shoutboxie , a gdy wszedł `ferN od razu zaczely sie kłótnie.
Pozwolę sobie ^^
"kto was najbardziej denerwuje (niszczy atmosfere)"
Każdy Oczko Większość osób zachowuje się jak dziecko w piaskownicy spinające o łopakę Oczko Macie ból dupy o internety co jest żenujące nie wnikam po ile macie lat ale propozuje trochę podejść do tego z dystansem wiadomo chcecie jak najlepiej dla sieci ale też was ponosi co nie pomaga Oczko Typu np 10 przekazań co ostanio któryś pierdolnął..To wszystko tu powinno być dla "zabawy" a wy robicie burdel z najtańszymi kurwami Smile Spiny,kłótnie,wojny internetowe po chuj? Macie się przy tym dobrze bawić a nie wkurwiać Oczko

Dobranoc
@19@45 słuchaj ..
Wypowiadasz się pod każdymi postami ale na forum nie jesteś.. Ciągle masz jakieś pretensje/zażalenia .. Kazde forum rządzi się własnymi prawami .. Jeżeli chcesz się wypowiadać to wróć do nas .. xd Bo narazie te twoje uwagi są zbędne
no Witam... jesli chodzi o osoby to zalezy bo kazdy chce sipowiadac z nie swoich sprawach.. jesli rozmawiaja 2 osoby na po jaki gwint wtranca sie 3 , 4 osoba..??

@Alf@ czlowiek ktory lubi zadymy.. poprostu rodzice go nie nauczyli tego ze jak ktos prowadzi z kims rozmowe to sie nie wolno wpierdzielac... No nie stety... wczoraj to on sprowokowal nie ja...

Ja osoba ktora ma 32 lata i sobie nie pozwoli zeby dziecko mnie wyzywalo... lub sie wierdzielalo w moja rozmowe!!

jak dla mnie ja mode dostac Bana... chodziaz nie powiem fajnie tu kiedys bylo...

bedyzje zostawial dla VertuS Dyrektor @KubPiit Agressive Dyrektor
Haha xd
Jak na człowieka który ma 32 lata jesteś nie zdecydowany..
Przypominam ci że napisałeś pożegnanie, i przywitałeś się na innym forum.
Cytuje : " Może zostanę tu na dłużej" pozwoliłem sobie trochę skrócić twoja wypowiedź na innym forum.
Nie będę już z tobą dyskutował bo to nie ma sensu.
Robisz ciągle syf i prowokujesz do kłótni gościu.
Moim skromnym zdaniem, jak napisałeś pożegnanie to nie wchodz na forum ..
Bo przez twoje ciągle spiny nikt cię tu już nie lubi..
I nie pisz że fajnie tu kiedyś było bo zaglądasz tu dwa razy w miesiącu i jeszcze się kłócisz...
I jeszcze jedno, nie obchodzi mnie ile masz lat, jeżeli masz coś mi ważnego do powiedzenia to pisz GG.
(01-28-2018, 08:31 AM)Alfa® napisał(a): @19@45 słuchaj ..
Wypowiadasz się pod każdymi postami ale na forum nie jesteś.. Ciągle masz jakieś pretensje/zażalenia .. Każde forum rządzi się własnymi prawami .. Jeżeli chcesz się wypowiadać to wróć do nas .. xd Bo narazie te twoje uwagi są zbędne

Człowieczku a kim Ty wgl jesteś żebyś pisał czy się mogę wypowiadać czy nie? hahaha..Jeżeli Twoim zdaniem prawo głosu mają tylko osoby które codziennie napiszą sobie "siema" na SB to chyba Twoja lewa półkula mózgu nie działa prawidłowo ^^ ale tak to jest jak ktoś się poczuje ważny z rangą ^^
Jako wielki Pan moderator powinieneś przeciwdziałać tym kłótnią i spiną co są a nie w nich uczestniczyć Oczko

"Każde forum rządzi się własnymi prawami" Jeżeli miało by się rządzić Twoimi to marnie widzę los jakiegokolwiek forum Smile Masz za wysokie mniemanie o sobie i chciałbyś ustawiać ludzi będąc tylko pionkiem pisząc swoje 10 przykazań Oczko

"Bo narazie te twoje uwagi są zbędne" Zbędne jest zajmowanie stanowiska którego się nie potrafi ogarnąć ^^ Dostać bana na forum przez zachowanie po czym wrócić z podkulonym ogonem i teraz wprowadzać swoje rządy ^^ Słabo ^^
Hehe myślę, że @19@45 wyczerpal temat Biggrin i moją propozycje co dałem ostatnio chcę ponieważ innym się pomysł spodobał

I ts3 ale to OJCIEC DYREKTOR VertuS Dyrektor na spokojnie bo ja za 2 tyg w pełni wrócę do gry Biggrin
Heart  TIKI  Heart
#ZMANIPULOWANY
Dobra wkońcu się zabiore żeby przekazać Wam pare słów, bo pewnie część z Was nie przeczytała tego co pisałem na ShoutBoxie.

Zaskakująca jest u Was chęć pomocy przy serwerach, wypychanie ryszard którego już troche uczyłem do kompilacji jest już tak denerwujące, że jestem ciekawy jak rysiu to wytrzymuje. Powinniście troche okazać troche szacunku, że robie serwery dla Was i praktycznie zawsze wprowadzam zmiany gdy chcecie nie patrząc na mój czas. Ale gdy pisze czy ktoś mi pomoże, czy to na forum czy na pw/steam i ktoś wogóle nie odpisze lub napisze że pomoże wieczorem lub na następny dzień, gdy już to zrobiłem lub nawet gdy tego nie zrobiłem, taka osoba się nawet nie odezwie, czy nadal potrzebuje pomocy. Szkoda mojego czasu skoro musze z wami tutaj pisać w sprawie pomocy, bo wątpie w to, że bardziej się zaangażujecie. Tylko pózniej pamietajcie że ja zawsze chciałem Was nauczyć troche z amxx, nie wpychałem kogoś na siłe bez tłumaczenia jak ma zrobić daną rzecz. Nawet Agressive Dyrektor ostatnio pisał że macie mnie żebym wytłumaczył amxx... Dlatego moja aktywność w zmianach i chęć zmian z mojej strony zmaleje. ryszard od dziś sam wprowadza zmiany na 5 MAPS, ewentualnie może ze mną uzgodnić jak ma daną rzecz zrobić. O JB nawet nie wspomne xd ale Wika sobie poradzi xd

Co do @ Alfa® to jako moderator jesteś za bardzo konfiktowy, nie potrzebnie kłócisz się z `ferN a potem się tłumaczysz, że mnie bronisz xd Nie potrzebna mi jest pomoc/ochrona xd poradze sobie sam jak ktoś ma jakis problem.. A i @ Alfa® dzięki że gdy miałem przygotowane rzeczy na serwer Only AWP do cs go to zrezygnowałeś ze wspólpracy ze mną w sprawie tego serwera. Mogłeś szybciej napisac, że nie chcesz serwera to bym nie marnował czasu na nowy serwer..

Jak ktoś ma problem do tego co robie z serwerami to poszukajcie kogoś z amxx który będzie miał czas żeby zrobic Wam serwery. Ale też patrzcie na profile ze strony amxx.pl bo często spotykane są osoby co chcą tylko popsuć serwery lub oszukują co do swojej znajomości amxx.
Żeby nie było macie VertuS Dyrektor , Vertus zna lepiej odemnie amxx, ale zajmuje się forum więc byście mu tylko zabrali jego wolny czas..

To tylko moja opinia.. no i informacja do osób z forum.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości