Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Gazetka] #4
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Just-Skill.eu
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Spis Treści
1. Wprowadzenie
2. Co Nowego?
3. Awanse/Degradacje
4. Konkursy
5. Serwery
6. Żart
7. Wywiady
8. Pytania

1. Wprowadzenie
To już CZWARTA odsłona Gazetki, Myślę że zachęcę was do czytania i Komentowania!

2. Co Nowego?
Na Naszym Forum znajduje 3 Serwery do Gier z Serii Counter-Strike, a mianowicie CS 1.6 oraz Jeden Serwer Głosowy TeamSpeak3, myślę i pewnie każdy tak myśli że to forum zaczyna się rozwijać!

3. Awanse/Degradacje
Awanse:
Majka z Użytkownika na Opiekuna Serwer JailBreak
Wika z Użytkownika na Admina Serwera JailBreak
Penorskyyy Z Użytkownika Na Admina Próbnego na Serwerze JailBreak (lecz jeszcze go nie odebrał)

Degradacje:
MooN z Użytkownika do Zbanowanego
Efektywny z Grafika do Zbanowanego

4. Konkursy
Na naszym Serwerze a mianowicie na 5Maps trwa Konkurs TOP15, ale nagrody dostają tylko Ludzie z TOP10, więc się starać! Wszelkie próby Cheatowania będą kończyły się Banem na Zawsze!
Link z Tematem: http://just-skill.eu/showthread.php?tid=1376

Dla Nowych użytkowników na forum zapraszam o Pisanie o Free Vip-a na jeden Dzień!
Link Z Tematem: http://www.just-skill.eu/showthread.php?tid=860

Chcesz Wygrać ciekawe nagrody? Wystarczy że kupisz los oraz wybierzesz liczby, nic trudnego, ale nagrody są warte poświecenia!
Link z Tematem: http://www.just-skill.eu/showthread.php?tid=1495

5. Serwery
Nasze Forum zaczyna się rozwijać! Mamy aż 3 Serwery do Counter-Strike 1.6 a mianowicie
5Maps: 54.36.186.16:27080
JailBreak: 145.239.236.14:27030
OnlyDD2: 46.105.43.92:27345
Oraz Serwer głosowy TeamSpeak 3: 178.32.79.175:8320

6. Żart
Parka narzeczonych dyskutuje podczas projekcji filmu. Jakiś podenerwowany widz z tyłu mówi...
- Hej wy tam... przecież nic nie słychać!
- A co byś chciał słyszeć? To są nasze sprawy!
(Starałem się wybrać Śmieszny)

7.Wywiady
W Ostanim wywiedzie z Monia:3 3MAPS zapytałem się kogo nominowała, a ona Wybrała "Bota kokosik " więc za tydzień będzie wywiad z tym "BOTEM", a do końca tego miesiąca pilnuje Działu "WYWIADY" ponieważ najbardziej lubiany Wywiad z daną osobą będzie miał okazję zadać mi parę pytań a ja będę odpowiadał to będzie taka mała zamiana Ról, myślę że ten pomysł się wam spodoba Biggrin

8. Pytania
Czy tak forma gazetki wam pasuje?
Na pewno wam się spodobało, więc liczę na miłe komentarze Biggrin

Odpowiedz
Lepiej sie nie pokazuj na ts za tego Bota xD
Odpowiedz
(01-17-2018, 05:43 PM)kokosik napisał(a): Lepiej sie nie pokazuj na ts za tego Bota xD

Cytuje Monikę*** Biggrin
Odpowiedz
jaki iz nasze forum nie jest tak bardzo rozkrecone, polecal bym pisac gazetki co miesiac lub póltora, wiecej info bedzie Biggrin ale + lecii
Odpowiedz
Super Ci wyszło C0nFig mi sie podoba  Język , a żarcik... xD
[Obrazek: PAGzGMt.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości